Sursa foto: flickr.com

JURNAL TV anunță concurs de angajare a unui specialist Social Media Marketing

Postul de televiziune Jurnal TV anunţă angajarea unei persoane în funcţia de Specialist SMM (Social Media Marketing)

Responsabilități:

· Elaborarea strategiei de promovare în mediul digital

· Crearea campaniilor de publicitate în Social Media, Google Ads

· Managementul Campaniilor Digitale

· Cunoașterea Goolge Analytics

Cerințe:

· Experiență de lucru în domeniul Digital Marketing

· Cunoștințe în domeniul tehnologiilor Digital Marketing

· Cunoașterea instrumentelor de monitorizare și de analiză WEB

· Cunoașterea principiilor de design graphic (PhotoShop, CoralDraw ect.)

· Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză

· Abilități de comunicare, verbală și scrisă

Oferim:

· Angajare oficială

· Orar de lucru: luni-duminică, flexibil

· Salariu stabil

· Oportunități deschise pentru dezvoltare personală și autorealizare.

Selecţia candidaţilor se va efectua în baza prezentării CV-ului cu poză + interviu.

Expediaţi solicitările la adresa de mail [email protected] până pe data de 10.04.2019.

Citeşte mai mult despre

Noutăţile partenerilor